Сечостатева система
222

Вплив чорничної пасти на численні  запальні процеси в організмі, в тому числі на сечостатеву систему доведено на практиці.

Чоловіче здоров’я

Щоденне вживання чорничної пасти зменшує симптоми простатиту – поширене захворювання чоловіків, що приводить до аденоми, ослаблення статевої функції. У деяких випадках ми говоримо про повне зникнення симптомів захворювання. Як відзначають клієнти, які регулярно вживають чорничну пасту, знижується частота нічних походів в туалет, поліпшується потенція. Ці результати підтверджують дослідження, проведені у квітні-серпні 2019 року в клініці «Чоловіче здоров’я», під керівництвом доктора медичних наук Засєди Ю.І.  Результати переконливо говорять про вплив дієтотерапії з додаванням в раціон гомогенізованих брусничної і чорничної паст на відстрочені результати лікування, а саме на рівень ремісії і частоту повернення симптомів хронічного бактеріального простатиту. Даний результат може бути пояснений включенням в метаболізм пацієнтів біологічно активних речовин природного походження: органічних кислот, поліненасичених жирних кислот Омега-3, Омега-6, вітамінів С, В, Е, каротиноїдів, фітофлавонідів природного походження, в результаті чого за допомогою зниження рівня порушень функціонування судинної стінки, антиоксидантного ефекту щодо факторів мікробної агресії і стимуляції неспецифічної імунної відповіді, відбувається підвищення загального опору організму до бактеріальної інфекції, що відбивається на більш високій якості ремісії. З дослідженням Ви можете ознайомитися тут

Жіноче здоров’я

  • Ендокринна система

Хороший ефект спостерігається у жінок молодого віку з дисбалансом гормональної системи. Щоденний прийом чорничної пасти дозволяє скоротити вживання гормональних препаратів в кілька разів, а в багатьох випадках повністю відмовитися від них. Поліпшується психоемоційний фон. На практиці, вживання чорничної пасти протягом декількох тижнів буває достатньо, щоб переконатися в її вираженому впливі на ендокринну систему.

У клініці державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» було проведено відкрите шестимісячне Клінічне дослідження ОЦІНКИ ефективності функціонального продукту чорнична паста LIQberry у пацієнтів з ожирінням, порушенням стійкості до глюкози, цукровим діабетом 2 типу.

 

  • Мастопатія

Чорнична паста показала високу ефективність у боротьбі з таким поширеним захворюванням, як мастопатія, яке має майже кожна друга жінка. Деяке зменшення запального процесу часто настає вже через кілька тижнів прийому чорничною пасти.

  • Нормалізація менструального циклу

Вживання чорничної пасти нормалізує частоту і регулярність менструальних циклів, зменшує хворобливі симптоми в грудях і нижній частині живота.

За рахунок вмісту в пасті флавоноїдів, вона може бути включена в комплекс заходів, спрямованих на профілактику та лікування проліферативних процесів ендометрії та молочних залоз, ендометріозу і міоми матки. Флавоноїди можуть справити позитивний вплив при підготовці до вагітності жінок з патологією ендометрія і при невиношуванні вагітності, в програмі екстракорпорального запліднення для поліпшення вікна імплантації і у хворих при інших патологічних станах.

  • Новоутворення (пухлини)

 Доброякісні пухлини в більшості випадків розсмоктуються, знижується ймовірність їх перероджень в недоброякісні. Результати дослідження, проведеного Інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології Р.Е. Кавецького НАН України показали, що при вживанні чорничної пасти, злоякісна пухлина уповільнює свій розвиток, а в деяких випадках пухлина капсулірується.

  • Клімактеричний період

Регулярне вживання чорничної пасти віддаляє наступ клімактеричного періоду, пом’якшує і усуває симптоми клімаксу. Позитивно впливає на здоров’я жінок клімактеричного і постклімактеричного періоду. Попереджає розвиток остеопорозу, який часто розвивається при настанні клімаксу.

Не варто забувати і про вплив на сечостатеву систему інших ягідних паст LiQberry®. Зокрема, брусничної і журавлинної. Лікувально-профілактічну дію пасти журавлини на стан нирок і сечового міхура за допомогою біохімічних маркерів запалення і дисбіозу досліджували в ДУ «Інститут стоматології НАМН». Доведено, що журавлинна паста знищує збудників багатьох небезпечних хвороб, зокрема: стафілококові і стрептококові бактерії, синьогнійну і кишкову паличку. Були зроблені наступні висновки:

а) при пероральному прийомі журавлинної пасти істотно знижується ступінь дисбіозу в тканинах нирок, сечового міхура і в сироватці крові;

б) паста має протизапальну дію на тканини печінки і сечового міхура;

в) паста журавлини діє як антиоксидант на стінку сечового міхура.

Ознайомтеся докладніше з дослідженням лікувально-профілактичної дії пасти журавлини на стан нирок і сечового міхура (2013року)

Бруснична паста також ефективна в боротьбі з патологіями сечостатевої системи. Дослідження, проведені в НДІ мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова НАМН України довели сильну антимікробну дію брусничної пасти. Потужним природним антибіотиком наш продукт є завдяки великій кількості органічних кислот (яблуневої, винної, бензойної, саліцилової, урсулової та інших). Кислоти пригнічують ріст більшості хвороботворних бактерій і дріжджоподібних грибів. Мікробіологічні дослідження брусничної пасти підтвердили її високу антибактеріальну і антигрибкову активність навіть в розведенні 1: 10!

Бруснична паста знищує таких збудників багатьох небезпечних хвороб:

  • Сінна паличка (Basillus subtilis), викликає пневмонію, менінгіт, очні інфекції.
  • Золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus), викликає гнійну ангіну, хронічний тонзиліт, отит, риніт, гайморит, пневмонію, шкірні захворювання.
  • Цитобактерія (Citrobacter freundii), викликає інфекції сечовивідних шляхів, гастроентерит, менінгіт.
  • Кишкова паличка (Escherichia coli), викликає пневмонію, мастит, сепсис, інфекції сечостатевої системи.
  • Кандида (Candida albicans), викликає молочницю, пієлонефрит, цистит, артрит, уретрит, енцефаліт, бронхіт, васкуліт, ангіну, кандидозний ларингіт.

 

Щоденне вживання брусничної пасти дозволяє ефективно боротися з перерахованими та іншими поширеними інфекційними захворюваннями

 

Купить сейчас