Золото та срібло FAVORITE FOOD AND DRINKS

Favorite Food & Drinks – єдиний в Україні міжнародний дегустаційний конкурс, метою якого є виявлення високоякісних продуктів харчування та напоїв за органолептичними характеристиками «сліпим» методом.

Місія Favorite Food&Drinks — полегшити байєрам вибір, кому з виробників надати перевагу та які з продуктів ввести в асортимент,  або покупцям  – продукти, якого виробника покласти до споживацького кошика у першу чергу.

 

“100 кращих товарів України” 

проводиться з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю.

 

 

Золотий символ якості

вручається підприємствам і компаніям відповідно міжнародних правил «Корпоративно-соціальної відповідності» (КСВ, Corporate Social Responsibility, CSR), згідно яких компанія бере на себе відповідність за якість продукції, її вплив на споживачів та навколишнє середовище.

 

 

Нечитайло Євгенія Олександрівна, директор по маркетингу

нагороджена грамотою за вагомі досягнення у професійній діяльності, бездоганну сумлінну працю та утвердження в Українському суспільстві найвищіх загальнолюдських цінностей.