Імунітет
11

Хто з нас може похвалитися сильним імунітетом? Всі діти і дорослі зі слабким імунітетом часто хворіють на вірусні захворювання та грип. Тож як ефективно підготуватися до сезонних епідемій? Вихід є – чорнична паста «LiQberry» ®!

У чорниці виявлено найбільш ефективна речовина, що зміцнює імунітет людини – птеростілбен, а наші пасти містять 100% ягоди.

Організм людини дуже часто піддається різним захворюванням і вірусам. Це відбувається в результаті поганої екології, шкідливої ​​їжі, науково-технічного прогресу, хронічної втоми і багатьох інших факторів. У сучасному світі люди часто ведуть сидячий спосіб життя перед комп’ютером, внаслідок чого псується зір і загальний стан людини. Важливо розуміти, здорове функціонування організму безпосередньо залежить від стану імунної системи людини.

Основні сигнали, які допоможуть нам зрозуміти, що стався збій, вартий Вашої уваги:

  • Проблеми з органами травної системи. Як з’ясували лікарі, 80% захисних сил організму – в кишечнику. Саме тому травлення грає ключову роль для імунної системи організму.
  • Втома. Якщо ви постійно відчуваєте себе втомленим, це може говорити про слабку роботу вашої імунної системи.
  • Стрес. Гормон стресу “кортизол” пригнічує діяльність білих кров’яних тілець, через що організм стає дуже вразливим перед застудами і вірусами.
  • Повільне загоєння ран. Здоровий імунітет істотно збільшує здатність організму до самовідновлення, зменшуючи при цьому ймовірність інфікування.
  • Надмірна тяга до солодкого. Такий фактор теж повідомляє про те, що ваша імунна система ослаблена, а організм страждає від дефіциту магнію, хрому і фосфору.

І якщо навколишнє середовище і хвороби сприяють його ослабленню, ми повинні зміцнювати його вітамінами, антиоксидантами та іншими корисними речовинами. Як було сказано раніше, сильний імунітет неможливий без здорової міклофлори кишечника. Її порушення супроводжується зростанням умовно-патогенних бактерій, виникає дисбактеріоз. Продукт життєдіяльності цих бактерій називається ентеротоксин (це отрута, яка отруює організм і, в першу чергу, печінку). Страждають судини, очі, психіка. Виникають серцево-судинні ускладнення.

Для зміцнення імунітету ми рекомендуємо приймати натуральні ягідні пасти Liqberry. Вони виготовляються з ягід класу «А» без цукру, високих температур, консервантів і води. Їх унікальність полягає в тому, що завдяки інноваційній HTD-технології з шкірки, а також з кісточок видобувається повний комплекс вітамінів, мінералів та інших з’єднань, необхідних щодня для підтримки міцного імунітету.

Чорнична паста пригнічує патогенну мікрофлору кишечника, усуваючи дисбактеріоз.

Як наслідок – зміцнюється імунітет і відступають хвороби. Ефект відчувається вже через кілька тижнів прийому чорничної пасти і закріплюється через кілька місяців. З’являється енергія, поліпшується настрій, підвищується стійкість до стресу і працездатність. Усуваючи дисбактеріоз і посилюючи імунітет, чорнична паста створює надійну платформу для ефективного лікування багатьох захворювань. Особливо це важливо в осінньо-зимовий період, коли починається сезон грипу та ГРЗ. Важливо розуміти, що, приймаючи ягідні пасти ми оздоровлюємо не окремий орган або систему, а весь організм. Це комплексна дія по зміцненню імунітету, від якого, власне, і залежить наш стан, адже все взаємопов’язано. Тому, щоб підібрати максимально ефективний курс і норму прийому ми радимо звернутися до наших медичних консультантів, які зроблять це для вас. Консультація безкоштовна. Нагадуємо, що свіжа чорниця засвоюється у дорослих лише на 30 – 45%, у дітей на 25 – 35%, а у людей, ослаблених хворобами ще менше. Що стосується чорничної пасти, то її засвоюваність близька до 100%! Тому вона набагато ефективніше зміцнює наш імунітет і, до того ж, цілий рік.

Щоб захистити дитину від вірусних та простудних захворювань, йому достатньо вживати 2-3 десертні ложки пасти з чорниці щодня.

Варто відзначити, що чорнична паста стабілізує цукор в крові і допомагає боротися з діабетом. Доктор біологічних наук, член кореспондент НААНУ А.П. Левицький відгукується про продукт так: «Паста з чорниці, підвищуючи рівень імунітету, може усувати дисбіотичні явища, які спостерігаються при діабеті».

Через свою унікальність ягідні пасти Liqberry часто досліджуються головними науковими інститутами країни. Ознайомитися з ними можна тут.

Регулярне вживання чорничної пасти допоможе дітям і дорослим зміцнити імунітет і зберегти безцінне здоров’я!

ava
05.04.2021 , 12:13
moZMRSIBtTVQk

UyQeMzpn