Як позбутися дефіциту мікроелементів за допомогою чорничної пасти «LiQberry®»?
5

Мінеральні речовини відіграють життєво важливу роль для здоров’я людини. Їх мікрокількості забезпечують безліч реакцій обміну речовин, процеси всмоктування, секреції, кровотворення, згортання крові і багато іншого.

Наприклад, при недостатньому надходженні в організм міді порушується розвиток скелету і суглобів, відбувається ураження судин, аж до аневризм і розриву аорти, ураження серцевого м’яза, легенів.

Такий елемент, як цинк необхідний для нормальної функції гіпофіза, статевих залоз. Будучи складовою частиною інсуліну, він сприяє нормальній роботі підшлункової залози. При хронічному дефіциті цинку порушується розвиток нервової і репродуктивної систем, дуже страждає імунітет.

У формуванні міцної імунної системи велику роль відіграє також і залізо. Крім того, що залізо входить до складу гемоглобіну і бере участь у процесах тканинного дихання, цей мікроелемент є універсальним компонентом живої клітини, де бере участь у багатьох обмінних процесах, в синтезі гормонів, зростанні тіла, формуванні імунітету.

На жаль, нормальний рівень гемоглобіну в крові ще не означає, що в клітинах досить заліза. Тут може мати місце прихований залізодефіцит, який серйозно порушує обмін речовин і захисні сили організму.

Наприклад, залізодефіцитна анемія протягом вагітності та пологів для матері і плоду може призвести до таких ускладнень, як невиношування, затяжні пологи, масивні кровотечі та ін.

Діти з дефіцитом заліза в 2,5 рази частіше хворіють на ГРВІ, в 2 рази – на кишкові інфекції. Особливо страждають функції головного мозку. Ці порушення проявляються у збідненості емоцій, переважання поганого настрою, дратівливості і плаксивості, погіршуються пізнавальні здібності, витривалість, пам’ять, сповільнюється розумовий розвиток.

На жаль, сучасний спосіб життя і незбалансоване харчування призводять до тотального дефіциту мінеральних речовин у всіх категорій населення. Однак тільки прийомом фармпрепаратів, що містять неорганічні сполуки міді, цинку, заліза та інших мінералів, цю глобальну проблему вирішити не можна!

Для того щоб організм повністю засвоював мінеральні речовини, вони повинні перебувати в біологічно доступній формі, тобто в поєднанні з амінокислотами, органічними кислотами та іншими речовинами.

Саме таке поєднання, закладене самою природою, присутнє в чорничній пасті «LiQberry®»!

Систематичне вживання цього натурального продукту сприяє насиченню організму цілим комплексом мінеральних речовин (калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, залізо, марганець, мідь, цинк, селен), які знаходяться в органічному легкодоступному стані.

Крім цього, секретом природного складу чорничної пасти «LiQberry®» є взаємодоповнююча, синергічна (посилена) дія всіх її компонентів (мікроелементів, вітамінів, поліфенолів, амінокислот та ін.). Цей феномен дозволяє значно прискорити процес насичення організму живильними речовинами і сприяє інтенсивному відновленню функцій всіх клітин.

Варто зазначити, що проблема дефіциту як мінеральних речовин, так і інших інгредієнтів дуже часто пов’язана також із порушенням їх всмоктування в кишечнику внаслідок дисбалансу нормальної і патогенної мікрофлори, тобто через дисбактеріоз.

У даній ситуації вживання чорничної пасти «LiQberry®», яка сприяє зростанню і активізації корисних мікроорганізмів (пребіотик), дозволяє вирішити подібні проблеми. Тобто, з одного боку, наявність у продукті клітковини, пектину, полісахаридів та інших біологічно активних речовин робить продукт гелеподібним – така консистенція обволікає ворсинки кишківника, що сприяє максимальному засвоєнню поживних речовин. З іншого боку, регулярне надходження перерахованих вище складних вуглеводів стимулює розвиток нормальної мікрофлори кишківника, що також збільшує засвоюваність мікроелементів разом з іншими компонентами харчування.

Нагадаємо, що в перерахунку на споживача із середньою вагою 75кг рекомендована добова порція чорничною пасти «LiQberry®» становить близько 75 г (3 столові ложки).