Як приймати пасти LiQberry (Лікбері)
7

Нижче наведені загальні рекомендації, але ми наполегливо рекомендуємо звернутися за безкоштовною персональною консультацією до наших фахівців, щоб виробити найбільш ефективний і корисний графік прийому, виходячи з Ваших індивідуальних особливостей.

Рекомендації по прийому чорничної пасти на 3 дні

  • Для підтримки імунітету, профілактики простудних захворювань, міопатії, катаракти і глаукоми, поліпшення роботи опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, відновлення роботи обміну речовин, корекції надмірної ваги рекомендується приймати до їжі по 1 столовій ложці 2-3 рази на день.
  • Для нормалізації рівня цукру в крові при цукровому діабеті 1 і 2 типу перший тиждень рекомендується вживати після їжі по 1 столовій ложці на 100 мл води 2-3 рази на день.
  • При захворюваннях шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі, гастриті, коліті, жовчнокам’яній хворобі, стані після холецистектомії, гепатиті, панкреатиті, а також хворобах сечостатевої системи: сечокам’яній хворобі, слід вживати 2 рази на день під час їжі по 1 чайній ложці, розведеною в 100 мл води.

 

 

Рекомендації по прийому брусничної пасти на 3 дні

  • Для профілактики простудних захворювань, грипу, ГРВІ, кашлю, алергії, інфаркту, остеопорозу, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу, ревматизму, подагри, для поліпшення пам’яті та фізичної активності, зміцнення імунітету, серцево-судинної системи рекомендується приймати після їжі по 1 столовій ложці 3 рази на день.
  • При гастриті зі зниженою секреторною функцією, коліті, запорі, дисбактеріозі, артриті, набряках, пієлонефриті, аденомі передміхурової залози слід вживати по 1 столовій ложці на 100 мл води 3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
  • При підвищеній кислотності, вегето-судинній дистонії, жовчнокам’яній хворобі, сечокам’яній хворобі, панкреатиті, цукровому діабеті і захворюваннях печінки рекомендується прийом по 1 чайній ложці на 100 мл води після їжі 2 рази в день.

 

 

 

Рекомендації по прийому журавлинної пасти на 3 дні

  • При гастриті зі зниженою секреторною функцією, пієлонефриті, циститі, запорі, розладах шлунку, дисбактеріозі, гінекологічних запальних захворюваннях, артриті, набряках, а також для профілактики виникнення сечокам’яної хвороби слід розвести в 100 мл води 1 столову ложку пасти і приймати 2 рази на день.
  • Для профілактики простудних захворювань, пневмонії, тонзиліту, ГРВІ, грипу (жарознижувальна дія), бронхіту, глаукоми, атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, інфаркту, інсульту, для підвищення імунітету, усунення ожиріння, поліпшення роботи серцево-судинної системи рекомендується прийом по 1 ст. ложці до їжі (розвести в 100 мл води) 3 рази в день за 30 хвилин до їжі.
  • При підвищеній кислотності, вегето-судинній дистонії, жовчнокам’яній хворобі, сечокам’яній хворобі, панкреатиті, захворюваннях печінки після їжі 2 рази на день приймати по 1 чайній ложці розведеній в 100 мл води.

 

 

 

При атеросклерозі, серцево-судинних захворюваннях, ГРВІ, грипі, цукровому діабеті, дисбактеріозі рекомендується поєднувати прийом журавлинної та брусничної пасти з чорничною (узгодити схему прийому у лікаря-консультанта). При захворюваннях шлунково-кишкового тракту не рекомендується поєднання брусничної і журавлинної пасти

Подальші дози і схеми уточнюються за телефонами:

(044) 456-18-34. (050) 462-80-45. (067) 889-44-11

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 – до 19.00, суббота- з 10.00 – до 18.00.

При онкологічних захворюваннях дозування призначається індивідуально. Схеми і дози для дітей до 17 років рекомендуються індивідуально!

Відкрита пляшка пасти зберігається в холодильнику !