FAQ
Де ви берете сировину для паст?

Ми використовуємо дикорослі ягоди класу «А» з екологічно чистих лісів Волині.

За рахунок чого зберігається паста, якщо вона без цукру?

Паста виготовляється у безкисневому середовищі . До того ж, «кислинка» ягоди та хлорогенова  кислота, яка міститься у шкірці виступають природними консервантами. Варто зазначити, що після відкриття паста зберігається до місяця, оскільки є повністю органічною.

Як правильно зберігати пасту?

Закриті пляшки радимо зберігати у сухому темному місці не більше року. У відкритому вигляді – в холодильнику на нижній поличці, але не на дверцятах до місяця.

У вас є сертифікати якості?

Звісно, наша продукція сертифікована Organic Standart та постійно підлягає різноманітним дослідженням провідними інститутами країни.

Кому не можна вживати пасту?

Пасту можна вживати всім. Виняток становлять люди з індивідуальною непереносимістю, алергією на певну ягоду  або з відповідними потребами організму. Щоб переконатися, варто звернутися до наших медичних консультантів за безкоштовною консультацією.

Коли очікувати ефект?

Наші лікарі-консультанти визначають графік та норми прийому пасти. Якщо є проблеми зі здоров’ям, то, як правило, рекомендований курс  – 3 місяці.  Якщо метою вживання пасти є профілактика або активізація імунітету, то радимо вживати на постійній основі, адже продукт корисний та смачний.

Чи можна пасту додавати до десертів чи краще вживати окремо?

Можна! Вона є чудовою альтернативою варенню та джемам, оскільки не містить води, консервантів та цукру. Радимо додавати пасту до корисних смузі, вівсянки чи інших страв. При випіканні також можливо, але через термообробку вона втратить корисні властивості.

Чи можна заморожувати пасту, якщо не встигаєш з’їсти?

Ні, не можна. Це зруйнує її структуру та зведе користь до мінімуму.

Чи можна вживати пасту при діабеті?

При діабеті пасту вживати потрібно! Дослідження показують, що вона стабілізує цукор при регулярному додаванні в раціон. Також споживання чорничної пасти є профілактикою побічних дій цукрознижуючих препаратів та допомагає при лікуванні патологій, викликаних хворобою. Наші медичні консультанти дадуть вам індивідуальні рекомендації по прийому, в залежності від виду цукрового діабету.
Докладніше про чорничну пасту й діабет

Кажуть паста допомагає при циститі. Яка саме і чому?

При циститі ми радимо вживати пасту з журавлини, якщо це хронічна форма. У випадку бактеріального циститу – брусничну. Але кожен випадок індивідуальний, тому медичні консультанти допоможуть підібрати ідеальну схему прийому для досягнення максимального ефекту.  Адже якщо у вас гастрит або подагра, то перевагу краще надати брусниці, а при порушенні ліпідного обміну, атеросклерозі – журавлині. У будь-якому випадку ми намагаємося допомагати усьому організму, а не окремим органам, тому і рекомендуємо індивідуальну консультацію.

Яка паста рекомендована при простатиті?

При простатиті рекомендуємо брусничну, бо вона має яскраво виражений антибактеріальний ефект, знімає набряки та запалення, що покращує ерекцію та якість життя.

Ви можете ознайомитись с відповідним дослідженням на цю тему

Чи можна вживати пасту вагітним?

Так, вживання пасти при вагітності сприяє покращенню самопочуття та запобігає циститу та  гіпоксії плоду. Оскільки жінка в цей період втрачає багато вітамінів, паста допомагає їх відновлювати.

Можна вживати пасту при схудненні?

При схудненні вживати пасту не тільки можна, а й потрібно, адже вона покращує мікрофлору кишківника та обмін речовин. Наш продукт рекомендують відомі дієтологи країни: Світлана Фус, Лора Філіпова тощо. До того ж, пасти Liqberry є дуже смачними і зможуть замінити звичні смаколики.

Яка паста підходить для покращення зору?

Як відомо, чорниця покращує зір і це дійсно так. Саме тому чорнична паста ідеально підходить для гостроти зору та зміцнення сітківки ока, особливо людям, які працюють за комп’ютером.  Якщо вживати пасту в комплексі з гімнастикою для зору, то ефект буде набагато кращий.

Яку пасту краще вживати при зайнятті спортом?

Якщо ви займаєтеся спортом, то можна вживати будь-яку пасту, адже вони всі містять Омеги 3-6-9 та антиоксиданти. Завдяки унікальній технології виготовлення та  біодоступності продукту, паста дозволяє легше переносити кріпатуру та покращує загальний стан після тренування. До того ж, продукт не містить цукру, води і консервантів та є корисним доповненням до раціону харчування.

Чи можна вживати пасту під час вживання антибіотиків?

Так, адже паста має гепатопротекторний ефект та сприяє відновленню клітин. Цим самим вона захищає печінку від руйнуючої сили антибіотиків. Також чорнична паста є пребіотиком та сприяє відновленню корисної кишкової лактофлори та біфідофлори, яку вбивають антибіотики, тим самим порушуючи баланс та сприяючи розвитку дисбіозу.  Паста ж пригнічує розвиток умовно-патогенної флори (кандиди, кишкова паличка тощо).

Показати ще