Ягідні пасти Liqberry – смачні вітаміни для дітей
deti 3333

Ягідні пасти Liqberry є джерелом корисних речовин та вітамінів для дітей, які доступні цілий рік. Ні для кого не секрет, що діти часто піддаються атаці вірусів та інших захворюваннь. Погана екологія, шкідлива їжа, перевтома  – все це впливає на імунітет та стан здоров’я малюків. Як наслідок – зіпсований зір, проблеми зі шлунком та іншими системами організму, авітаміноз тощо.

Брак вітамінів є серйозним патологічним станом, який негативно позначається на захисних функціях організму. Восени діти особливо потребують вітамінів і мінералів, оскільки відбувається перебудова з літнього на зимовий період. Гіповітаміноз послаблює імунітет і проявляється зниженням опору організму проти різного роду мікроорганізмів (бактерій, вірусів, грибків).

Серед дітей різних вікових груп вітамінодефіцітний стан є вельми поширеним явищем. Це можна пояснити наступним чином – нестача вітамінів властива будь-якому організму, який росте і розвивається, навіть абсолютно здоровому. Також не варто забувати про те, що саме у дітей найчастіше виникають труднощі з вживанням деяких корисних продуктів харчування. В такому випадку нестача вітамінів не тільки передбачувана, а навіть очікувана.

Компанія Liqberry виготовляє органічні ягідні пасти, які не тільки корисні, а й смачні! Дослідження показують, що паста набагато корисніша за свіжу ягоду. У чому ж секрет? У інноваційній HTD-технології виробництва! Її суть полягає у  використанні кавітації в гідротермодинамічній установці. Сам по собі гідроудар є руйнівним явищем, однак ця технологія передбачає використання м’якої кавітації, яка створює всі необхідні умови для розкриття потенціалу ягід:

 1. Під дією високого тиску без доступу кисню відбувається подрібнення оболонок кісточок і ягід. Це дозволяє зберегти всі вітаміни, мінерали та амінокислоти.
 2. В процесі виробництва паст складні за структурою молекули розпадаються на більш прості, збільшуючи кількість поживних речовин.
 3. Пастеризація харчового середовища дозволяє збільшити тривалість зберігання ягідних паст.
 4. На одному з етапів виробництва здійснюється холодний гідроліз, який запускає процес вироблення пектину.
 5. Відбувається перехід мікроелементів в хелатну форму.
 6. У порівнянні зі свіжою ягодою в два рази збільшується антирадикальна активність.

Ягідні пасти є природною альтернативою синтетичним вітамінам. Вони виготовляються без високих температур, домішок, води та консервантів. Також в пастах Liqberry відсутній цукор, що дозволяє їх вживати дорослим та дітям, хворим на діабет.

Лікарі рекомендують ягідні пасти дітям для:

 • Активізації імунітету;
 • Покращення зору;
 • Усунення дисбіозу;
 • Покращення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • Профілактики ГРВІ;
 • Поліпшення обміну речовин;
 • Профілактики хронічної втоми;
 • Профілактики діабету тощо.

Liqberry – це продукт, який вдало доповнить дитячий раціон харчування. Пасти можна додавати до каш, смузі та інших страв замість варення та джемів. Зокрема, чорнична паста в дойпаках може стати здоровим перекусом у школі та під час прогулянки.
Для визначення потрібної норми продукту радимо звернутися до наших медичних консультантів, які індивідуально підберуть пасту та розроблять графік прийому. Консультація безкоштовна!

LiQberry радять українські мами, які спробували ягідні пасти та відчули результат!

 

Купить сейчас