Чорниця та омолодження організму
статьи 14 укр

В епоху поганої екології, шкідливої ​​їжі і великої кількості хвороб все складніше зберегти красу та молодість. Є вислів: «Ми те, що ми їмо». І це правда, оскільки наша зовнішність безпосередньо залежить від внутрішнього стану шлунково-кишкового тракту та інших систем організму. Саме тому ми рекомендуємо додавати в раціон харчування корисні органічні продукти, безпосередньо, чорничну пасту Liqberry.

Вона є потужним антиоксидантом і містить велику кількість корисних речовин, необхідних нашому організму. До того ж, численними дослідженнями доведено, що паста корисніша за свіжу ягоду, завдяки інноваційній технології виробництва. Вона полягає у подрібненні не тільки м’якоті чорниці, а й шкірки з кісточками, в яких містяться цінні масла. Адже, коли ми їмо свіжу ягоду, наш організм не здатний їх засвоїти і переробити. Таким чином, паста дає можливість засвоювати ягоду на всі 100%.

Дослідження впливу чорниці на омолодження

Раніше точно знали, що чорниця зміцнює зір, але лише останнім часом отримані докази того, що ця ягода несе в собі безліч інших унікальних властивостей.

Перші серйозні дослідження чорниці були проведені в Дослідницькому центрі Їжі в Бостонському університеті. Вчені виявили, що чорниця здатна відновлювати багато функцій організму і потужно протидіяти старінню. Доктор Д. Джозеф, провідний вчений університету, говорить, що сам почав додавати чорницю до свого сніданку після того, як побачив результати дослідження.

Під керівництвом доктора Джозефа були проведені наступні експерименти. 19-місячні щури (еквівалент 60-65 років людини), харчувалися екстрактом чорниці в дозі, яка дорівнює половині склянки чорниці в день для людини. Інші експериментальні групи отримали або вітамін E або екстракт шпинату або суничний екстракт. По закінченню восьми тижнів, що еквівалентно 70-75 річним людям, щури контролю і щури, що отримували суниці, чорниці та екстракт шпинату, були піддані різним випробуванням пам’яті і моторної функції.

Останній включав такі завдання, як ходьба на вузькому пруті і, найбільш важкий з усіх, прискорення на обертовому пруті (дослідники жартівливо назвали ці випробування “Щурячі Олімпійські ігри”).

У той час як всі щури показали деяке вдосконалення пам’яті і зміни в рішенні ряду завдань, тільки щури, що отримували чорницю показали радикальне поліпшення балансу і рухової координації. Щури, які отримували чорницю, могли бігти швидше і перебували більш тривалий час на вузькому пруті і на тому, що обертається. Фактично, в середньому, вони зуміли залишатися майже вдвічі довше на прутах, ніж контрольна група.

Мало того, щури, що одержували чорницю, по здатності підтримувати баланс при ходьбі на вузькому пруті повернулися майже до юнацької норми. Молоді щурі можуть залишатися на пруті протягом 13 секунд; старі щури 5 секунд. Щури в групах, які отримували вітамін E, екстракт шпинату, і суничний екстракт трималися стільки ж, скільки і щури контролю. Але старі щури, які отримували чорницю зуміли залишатися на пруті від 10 до 11 секунд, тобто, практично, як молоді. У вересневому випуску 1999 р. журналу Неврології, доктор Джозеф сказав: “Це перше дослідження, яке показало що дієтичні добавки плодів і рослинних екстрактів, що містять високий рівень антиоксидантів, можуть фактично повністю змінювати пов’язану з нейронним старінням поведінкову дисфункцію». Експерти з журналу Life extention (США) говорять: “Сухість і формальність цього твердження не повинні затінити той факт, що дещо екстраординарне було виявлено. Ми не знаємо про будь-який інший засіб, який може повністю змінювати погіршення моторної функції зі старінням. І тільки добові дози екстракту чорниці зробили це».

Чому чорнична паста є корисною для омолодження організму?

Варто згадати про руйнівну роль вільних радикалів. Саме вільні радикали вносять вирішальний внесок у старіння організму. Речовини антиоксиданти здатні досить ефективно боротися з вільними радикалами. Чорниця є джерелом так званих антоцианідинів – найсильніших з усіх природних антиоксидантів.

Екстракт чорниці показав свою здатність збільшувати у мозку кількість дофаміну. Це з’єднання регулює найважливіші процеси в мозку, а, як ми знаємо, чим молодший мозок, який регулює всі види обміну в організмі, тим молодший сам організм. Збільшення дофаміну, наприклад, сприяє виробленню соматотропіну (гормон росту), який відповідає за оновлення і омолодження клітин всього тіла.

Під впливом чорниці відзначається також поліпшення пропускної здатності клітинних оболонок і зниження рівня запальних процесів. Поліпшується передача нервових імпульсів.

Також у чорниці є такі речовини як флавоноїди. Вони здатні піднімати рівень глютатіону. Глютатіон найбільш важливий ендогенний, тобто вироблений самим організмом антиоксидант. Глютатіон є потужним захисником нервової тканини, а також і ефективним нейтралізатором хронічного запалення, яке є суттєвим фактором у всіх головних хворобах, пов’язаних зі старінням. У жертв Хвороби Паркінсона низький рівень глютатіону. Передбачається тепер, що всього півсклянки чорниці в день можуть запобігати хворобі Паркінсона, Альцгеймера та інших хвороб, що приносять багато страждань як самому хворому, так і його рідним.

Крім того, екстракт чорниці показав здатність зміцнювати стінки судин. Чорниця має здатність знижувати рівень цукру в крові, тому вона корисна для хворих на діабет. Антоціани чорниці сприяють нормалізації гематоенцефалічного бар’єру (між кров’ю і мозком), відновлюють його прохідність, що також продовжує життя.

Інші сполуки (феноли) здатні зупиняти ріст патологічних кровоносних судин. Це один з механізмів, через який дані речовини можуть перешкоджати зростанню і поширенню пухлин.

Отже, безліч особливих речовин, що містяться в чорниці, роблять цю ягоду унікальним засобом для продовження життя і запобігання багатьох важких захворювань. Для отримання вираженого ефекту необхідно з’їдати, принаймні, півсклянки ягід в день. А, оскільки, сезон чорниці обмежений, рекомендуємо вживати чорничну пасту Liqberry адже вона корисніша, доступна цілий рік і позитивно впливає на весь організм! Адже, погодьтеся, коли у нас відмінно працює шлунково-кишковий тракт, серце і всі системи в цілому, то ми стаємо продуктивнішими. З’являється бажання займатися спортом, йогою, правильно харчуватися і радіти життю. А все це – важливі складові молодості і краси!

Доставка по Києву та Україні. Чорнична паста від офіційного виробника!

Виготовлена у відповідності до

ТУУ 10.8-2789021380-001:2012

Телефони для замовлень і консультацій в Україні

(044) 456 18 34
(050) 462 80 45
(067) 889 44 11