Цукровий діабет і чорнична паста «LiQberry®»
9

Чорнична паста «LiQberry®» – лідер у сегменті натуральних цукрознижувальних продуктів. Не містить консервантів, барвників, цукру і води.

Результати експериментальних досліджень чорничної пасти показали і підтвердили стійке зниження рівня глюкози у крові до нормальних показників.

Цукровий діабет все частіше зустрічається в нашому суспільстві. Одним із найважливіших чинників, які впливають на його появу, є фактор спадковості. Також у групі ризику перебувають люди з ожирінням, оскільки у них цукровий діабет виникає вдвічі частіше, ніж у інших. Хвороби підшлункової залози, ендокринні порушення, генетичні патології також можуть стати причиною появи цієї недуги.

Найбільшою небезпекою цукрового діабету є його наслідки та ускладнення:

 • серцево-судинні захворювання (атеросклероз судин, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда);
 • атеросклероз периферичних артерій, в тому числі артерій нижніх кінцівок;
 • мікроангіопатія (ураження дрібних судин) нижніх кінцівок;
 • діабетична ретинопатія (зниження зору);
 • нейропатія (зниження чутливості, сухість та лущення шкірних покривів, болі і судоми в кінцівках);
 • нефропатія (виділення з сечею білка, порушення функцій нирок);
 • діабетична стопа – захворювання стоп (виразки, гнійно-некротичні процеси) на фоні ураження периферичних нервів, судин, шкіри, м’яких тканин;
 • різні інфекційні ускладнення (часті гнійничкові ураження шкіри, грибки нігтів і т.д.);
 • коми (діабетична, гіперосмолярна, гіпоглікемічна).

Незважаючи на те, що цукровий діабет невиліковний, необхідно розуміти, що це не вирок! Якість життя може бути набагато кращою, якщо дотримуватися певних рекомендацій:

 • виконувати фізичні вправи в міру своїх сил, але навіть мінімальна зарядка буде корисною для вашого організму;
 • дотримуватись спеціальної дієти: необхідно виключити цукор, спиртні напої, сиропи, тістечка, печиво, солодкі фрукти і оцінювати своє харчування за допомогою хлібних одиниць;
 • слідувати призначенням лікаря;
 • ввести в раціон продукти рослинного походження, які багаті на антиоксиданти, наприклад, чорнична паста Liqberry.

Пам’ятайте, що всі рекомендації не працюють окремо, їх потрібно дотримуватися комплексно для отримання максимально позитивного результату! Не можна вранці сходити до лікаря і дізнатися, що цукор стабілізувався, а ввечері розслабитися і дозволити собі пару шматочків торта. Звичайно, всім нам завжди хочеться чогось смачненького, але при діабеті до вибору продуктів харчування варто ставитися особливо відповідально.

Саме тому ми рекомендуємо приймати чорничну пасту LiQberry®, адже вона і корисна, і смачна. Завдяки пектинам, поліфенолам, антоціанам та іншим корисним речовинам, вона здатна полегшити наслідки і ускладнення цукрового діабету. Це доводить безліч наукових досліджень і відгуків пацієнтів, результати аналізів і самопочуття яких значно покращилися.

«За антирадикальнимм і хелатуючими властивостями чорнична паста перевершує всі відомі антиоксиданти. Чорнична паста – унікальний природний антиоксидантний продукт, який не має собі рівних серед харчових продуктів і великого числа фармацевтичних препаратів »

А.П.Левицький, доктор біологічних наук, член кореспондент НААНУ

Один з клієнтів LiQberry® каже:

«Цукор я завжди намагаюся тримати в нормі. Але після прийому пасти покращився загальний стан, я став бадьорішим чи що. Та й аналізи хороші останнім часом, особливо результати досліджень серцево-судинної системи».

Тому, якщо приймати пасту в комплексі з іншими рекомендаціями, вона буде сприяти боротьбі з ускладненнями діабету. Будьте здорові!

Також, можете ознайомитися з дослідженням впливу пасти чорниці на пацієнтів з цукровим діабетом, що були проведені у таких установах:

 • ДУ «Інститут геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова НАМН України», м. Київ.
 • Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук

 

Купить сейчас