Зміцнення кісток та профілактика остеопорозу за допомогою чорничної пасти «LiQberry®»
346576

Остеопороз – дуже поширене захворювання, яке призводить до зменшення щільності кісткової тканини і, відповідно, до збільшення кількості переломів шийки стегнової кістки, кісток передпліччя, хребців.

Статистика вражає – кожні 30 секунд у світі стаються переломи в результаті остеопорозу. Кожна третя жінка і кожен п’ятий чоловік мають остеопоротичні переломи

Порушення гормонального обміну, особливо у жінок після 50-ти років, істотно збільшує ризик появи остеопорозу і, власне, виникнення переломів. Причиною руйнування кісток є дефіцит кальцію (Са) і фосфору (Р) в кістковій тканині.

Традиційна профілактична і лікувальна терапія ґрунтується на введенні в раціон препаратів кальцію. Однак кальцій не засвоюється організмом без комплексу мікроелементів Mg, Cu, Zn, Fe. Особливо важлива роль міді (Cu) як абсолютно необхідного компонента для утворення ядра колагену. Чорнична паста містить зазначені мікроелементи в засвоюваній (іонній) формі, що в кілька разів збільшує швидкість засвоєння кальцію і фосфору.

З метою визначення ефективності використання чорничної ПАСТИ для профілактики остеопорозу була проведена серія експериментів на тваринах. Порівняння результатів проводилося зі здоровими тваринами I групи ( «контроль»). Тваринам II групи ( «остеопороз»), в результаті введення гідрокортизону, моделювали остеопороз. Цю групу не лікували. III групу ( «дієта») лікували за стандартною схемою на основі препаратів кальцію (Ca). IV групі ( «чорниця») до дієти III групи додавали чорничну пасти з розрахунку 2 г на тварину.

На наведеній нижче діаграмі видно відновлення рівня мікроелементів в кістковій тканині за допомогою чорничної ПАСТИ (IV група). Високий вміст мікроелементів в активній формі в чорничній ПАСТІ призводить до профілактики порушення мінерального гомеостазу і, як наслідок, – попередження розвитку вираженого остеопорозу у експериментальних тварин.

Друга діаграма ілюструє відновлення макроелементного складу кістки: кальцію (Са) і фосфору (Р) за допомогою чорничної ПАСТИ. Відзначимо, відновити нормальний рівень макроелементів, щільність і міцність кістки.

 

Електронна мікроскопія поперекового хребця щура після 28 днів введення гідрокортизону:

Як показали дослідження, стандартна лікарська терапія ( «невинна» на перший погляд) може в короткі терміни привести до виникнення остеопорозу. Введення в раціон харчування функціонального продукту чорнична ПАСТА істотно збільшує ефективність засвоєння препаратів кальцію, відновлюється практично до здорового рівня макроелементний склад, щільність і міцність кістки.

З більш докладною інформацією про дослідження Ви можете ознайомитись тут

Завдяки високому вмісту в чорничній пасті «LiQberry®» амінокислот, мікроелементів, вітамінів відбувається відновлення роботи ендокринної системи, що, в свою чергу, призводить до ефективного засвоєння поживних речовин, таких необхідних для розвитку і зміцнення кісткової системи людини.

Нагадаємо, що основну роль у підтримці міцної кісткової системи відіграє ендокринна система – гіпофіз, щитовидна, підшлункова залоза, надниркові залози та статеві залози. Найменше порушення функції будь-якого з цих органів веде до зменшення щільності і міцності кісток в будь-якому віці.

Поряд з гормональним фактором для зміцнення кісток велике значення має правильне харчування.

За останнє десятиліття через одноманітне, полідефіцитне харчування в кілька разів збільшилася кількість переломів у дітей. Лікарі пов’язують це з браком надходження в організм білків, кальцію, фосфору, магнію, міді і накопиченням в кістках токсичних і радіоактивних елементів (свинець, стронцій, кадмій та ін.). Також підвищена крихкість і ламкість кісток в дитячому віці можлива через погане харчування жінок під час вагітності.

Для насичення наших клітин сполуками, необхідними для оздоровлення організму, рекомендується щодня вживати чорничну пасту «LiQberry®» з розрахунку 1-2 г пасти на 1 кг ваги тіла, тобто людині з вагою 75кг слід приймати не менше 75 г (3 столові ложки) цього безцінного продукту в день.

Доставка по Києву і Україні. Чорнична паста Від Офіційного Виробника!

Телефони для замовлень та консультації в Україні.

(050) 462 80 45
(067) 889 44 11

 

Купить сейчас