Вплив чорничної пасти на зір

Офтальмологи різних країн відзначають, що при регулярному вживанні чорниці функції зору відчутно покращуються.

Споживання 3 столових ложок чорничної пасти протягом дня забезпечить більш ефективний захист очей, ніж щоденне вживання 1 кг свіжої чорниці!

На жаль, найкорисніші компоненти, які містяться в шкірці і насінні цієї ягоди, були недоступні нашому організму!

Чорнична паста «LiQberry®»  виготовлена зі 100% чорниці: без цукру, консервантів, барвників або води.

Таємниця дії чорничної пасти на зір – в унікальному методі обробки чорниці, який дозволив здобути всі найкорисніші речовини зі шкірки та насіння цієї ягоди!

У 100 г нашого продукту міститься майже 150% добової норми антоціанів (71,3 мг) – пігментів-антиоксидантів, які відновлюють і зміцнюють судини сітківки, зменшуючи їх крихкість і підвищуючи еластичність.

Дослідження довели, що регулярне вживання чорничної пасти «LiQberry®» покращує функції зорової системи при таких станах, як:

  • підвищена зорова стомлюваність,
  • порушення кольорового сприйняття,
  • короткозорість (міопія),
  • дистрофічні зміни шарів сітківки і склоподібного тіла,
  • катаракта,
  • глаукома,
  • діабетична ретинопатія.

Експериментальні дослідження чорничної пасти LiQberry® також підтвердили позитивний вплив її компонентів на капіляри і сенсорну частину сітківки ока ослідження чорничної пасти «LiQberry» ® в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова Національної академії медичних наук України).

Використання ЧОРНИЧНОЇ ПАСТИ оберігає судини очей від ушкоджень, також усуває пісок в очах, покращує сутінковий зір і дозволяє знизити навантаження на очі. Незамінна для людей, які працюють за комп’ютером.

Структурні особливості судин сітківки очей щурів при експериментальному гепатиті без і при застосуванні чорничної пасти.

З більш докладною інформацією про дослідження Ви можете ознайомитись тут

 

КУПИТИ ЗАРАЗ