Пектини і клітковина в чорниці
2 (1)

Чорниця багатьом відома саме завдяки своїй властивості покращувати зір. Однак, не варто недооцінювати лікувальний потенціал цієї ягоди. У чорниці містяться органічні кислоти (яблучна, хінна, бурштинова, молочна) і інші речовини, які відіграють важливу роль в регуляції жирового обміну. Тривале вживання ягід чорниці сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів, що сприятливо впливає на засвоєння корисних речовин.

Вуглеводи чорниці унікальні, оскільки в більшості складаються з глюкози і фруктози – моносахаридів, засвоюються ще в стравоході і забезпечують організм енергією, необхідною для транспортування і переробки їжі. Це «чиста» енергія, оскільки вони повністю виводяться з організму без залишку. Моносахариди разом з клітковиною (всього близько 35ккал / 100 г) створюють відчуття ситості, що особливо актуально для людей, що піклуються про свою вагу і мають схильність до повноти, а також для тих, хто хворіє на цукровий діабет.

Складно недооцінювати роль ще одного компонента чорниці: пектину – природного пребіотика, який зменшує процеси бродіння в організмі та пов’язує і виводить солі важких металів і радіонукліди. Крім цього, пов’язуючи холестерин в крові і виводячи його, пектин грає важливу роль в поліпшенні функцій серцево-судинної системи людини.

У зрілої чорниці вміст пектину сягає 0,8%, або 0,8 г на 100 г ягоди, з них близько 0,2 г засвоюваного пектину, а 0,6 г незасвоюваного або протопектину. В отриманій з чорниці пасті «LiqQberry» кількість пектину зростає до 0,5 г, збільшуючись практично в 2,5 рази.

Наша технологія дозволяє здійснювати процес гідролізу протопектину, тобто його перехід в засвоювану форму, набагато ефективніше, ніж традиційна технологія, яка використовує високі температури, в результаті якої руйнується ряд вітамінів.

Крім пектину в оздоровленні організму людини, в т.ч. роботі травної системи, активну участь беруть органічні кислоти, які крім надання продуктам характерного приємного смаку стримують у кишечнику гнильні, бродильні процеси та сприяють регулярному його випорожненню.

На думку лікарів, недостача вільних органічних кислот і рослинної клітковини в їжі сучасної людини є однією з причин багатьох захворювань.

Органічні кислоти чорниці становлять близько 1,2% від маси ягоди або близько 18% від маси сухих речовин чорниці. Відзначимо, що в порівнянні з ягодою чорнична паста «LiQberry» має більш кислий смак. Це пов’язано з тим, що в процесі подрібнення кількість доступних для сприйняття слинними залозами органічних кислот зросла і, відповідно, більш активно бере участь в біохімічних реакціях організму, в т.ч. в роботі кишківника.