Вплив вживання чорничної пасти LiQberry® на ряд найбільш поширених онкологічних захворювань

Наукові дослідження, проведені в «Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України »

Оформлений патент про лікувальну дію чорничної пасти на онкозахворювання спільно з науковцями інституту.

Накопичений практичний досвід використання чорничної пасти в раціоні онкохворих в якості лікувально-профілактичного та підтримуючого харчування, показав значне збільшення стійкості організму. Особливо це помітно після курсів хіміотерапії. Перший позитивний ефект помітний вже після 2-3 тижнів прийому чорничної пасти. Спочатку знижується навантаження на печінку, рівень гемоглобіну підвищується практично до колишньої норми і також відновлюється формула крові. У пацієнтів з’являються сили і бажання боротися зі страшною недугою і жити далі.

 

 

 

Висновок:

«Таким чином, дані проведеної роботи свідчать про перспективність подальшого дослідження чорничної пасти з метою її застосування для профілактики раку та використання у лікувальному харчуванні онкологічних хворих.»

С.П. Залєток, Зав. відділу біохімії пухлин та онкофармакології Інститута експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, доктор біологічних наук

З більш докладною інформацією про дослідження Ви можете ознайомитись тут

 

Купить сейчас